Федерація роботодавців туристичних агентств, готелів та санаторно-курортних організацій стала членом Конфедерації

21 лют. 2008

На засіданні Ради Конфедерації роботодавців України, яке відбулось 20 лютого 2008 року, було ухвалено рішення про прийняття Всеукраїнської Федерації роботодавців туристичних агентств, готелів та санаторно-курортних організацій до складу членів Конфедерації. Таким чином, на сьогодні, членами Конфедерації вже є шість всеукраїнських організації роботодавців.

Голова Федерації роботодавців туристичних агентств, готелів та санаторно-курортних організацій Павло Цируль був обраний до складу членів Ради Конфедерації. «Наше бажання стати членом такої представницької організації, якою є Конфедерація роботодавців перш за все свідчить про відповідність діяльності організації потребам власників та націленість на досягнення практичного результату», - зауважив Павло Цируль.

Під час засідання Ради була підтримана ідея спільного зібрання повноважних представників всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців, висловлена на зібранні керівників всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців 28 січня цього року. Також був схвалений проект Угоди про відповідне Спільне Зібрання повноважних представників та вирішено, що Спільний представницький орган всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців припиняє свою діяльність з моменту першого Спільного Зібрання.

У зв`язку з призначенням Віце-президента Конфедерації Віктора Пантелеєнка заступником Міністра економіки України Рада Конфедерації призупинила його повноваження на період обіймання посади державного службовця.

Президент Конфедерації роботодавців Олександр Соколовський подякував Віктору Пантелеєнко за той внесок, який він зробив у розбудову організації та зауважив, «що діяльність Конфедерації має підпорядковуватись принципам, які були задекларовані при її утворенні, та передбачають чітке розмежування влади та організацій роботодавців».

Окремо були обговорені принципи взаємодії та договірного регулювання відносин з організаціями роботодавців, діяльність яких поширюється на відповідну галузь або територію та які сповідують цілі та принципи діяльності Конфедерації роботодавців.

Рада також підтвердила делегування представників Конфедерації для переговорів з укладення Генеральної угоди між КМУ, всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями на новий термін.

Було вирішено ряд організаційних питань з координації діяльності всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців та діяльності Конфедерації.