..

 

Україна займає 73 місце зі 131 у рейтингу Індексу Глобальної Конкурентоспроможності

21 трав. 2008

У Києві, 21 травня 2008 року, відбулася презентація підсумкового Звіту з конкурентоспроможності української економіки, який був підготовлений в рамках реалізації партнерського проекту Фонду «Ефективне Управління» та Всесвітнього Економічного Форуму (ВЕФ).
 
У презентації взяли участь народні депутати, представники центральних органів виконавчої влади, РНБО, Конфедерації роботодавців України, представники бізнесу та бізнес асоціацій, керівники місцевих органів управління, ЗМІ.
 
Особливістю Звіту став всебічний аналіз конкурентоспроможності не тільки української економіки в цілому, а й в розрізі дванадцяти регіонів України. Крім загальної позиції України в світовому рейтингу, звіт містить глибокий аналіз національної економіки, її сильних та слабких сторін, окреслює існуючі проблеми, які перешкоджають економічному розвитку України та механізми їх подолання. У Звіті також наведені приклади зі світової практики, які можуть слугувати орієнтирами для України.
 
На думку розробників Звіту його реципієнтами перш за все є Уряд України та регіональні органи управління, яким звіт має допомогти визначити напрямки та глибину економічних реформ.