Готується законопроект «Про систему збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування»

27 трав. 2008

23 травня ц.р. відбулось організаційне засідання робочої групи з підготовки законопроекту "Про систему збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування", у якому взяли участь представники Конфедерації роботодавців та інших об`єднань роботодавців.
 
Варто зазначити, що Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці послідовний у своїх підходах щодо винесення на обговорення широкого загалу громадськості важливих соціально значимих законопроектів перед їх внесенням на розгляд ВРУ.
 
Учасники робочої групи, яка складається з 24 представників соціальних партнерів та фондів соціального страхування, досягли домовленості щодо механізму співпраці в робочій групі, періодичності засідань, інших аспектів діяльності.
 
За словами Заступника директора департаменту правового забезпечення Конфедерації роботодавців Наталі Гостєвої, яка взяла участь у засіданні, члени робочої групи мають подати до Комітету концептуальні зауваження, пропозиції та постатейний аналіз до зазначеного законопроекту. При цьому членами робочої групи від сторони роботодавців, які делеговані Конфедерацією роботодавців, Федерацією роботодавців України та Всеукраїнською асоціацією роботодавців, відповідні зауваження та пропозиції будуть узагальнені та подані у вигляді спільної позиції.