Неконструктивна позиція державної сторони Правління Фонду з тимчасової втрати працездатності змушує соціальних партнерів звернутися до Президента України, Прем`єр-міністра та ВРУ

28 трав. 2008

26 травня ц.р. передбачалося проведення позачергового засідання правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ініційоване державною стороною. Але через відсутність кворуму від державної сторони засідання не відбулося.
 
На засіданні планувалося вирішити питання, пов`язані з літньою дитячою оздоровчою кампанією 2008 року, санаторно-курортним лікуванням, розглянути доручення Прем’єр-міністра України щодо фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, питання внесення змін до бюджету Фонду та про розмір страхового внеску на 2009 рік, а також розглянути результати перевірок, здійснені ГоловКРУ та Мінпраці.
 
Необхідно зазначити, що 27 березня ц.р. також не відбулося засідання правління Фонду з причини відсутності кворуму від державної сторони. У зв`язку з цим, присутніми членами правління прийнято рішення про звернення до Прем`єр-міністра України, Президента України та Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці щодо неконструктивної позиції державної сторони у складі правління, неналежність виконання обов`язків особами, уповноваженими представляти інтереси держави в Фонді, що дестабілізує діяльність Фонду.