..

 

Роботодавці вважають несвоєчасним зміни до КЗПП з питань працевлаштування

7 груд. 2016

Конфедерація роботодавців критично оцінює перспективи законопроекту, що регламентує деякі питання працевлаштування. Про це заявив на засіданні Кабінету Міністрів України Виконавчий Віце-Президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

На думку Олексія Мірошниченка відповідні правки до КЗПП та низки інших чинних законів, призведуть в кінцевому рахунку до ускладнення роботи бізнесу та погіршення інвестиційної привабливості країни. «Надзвичайно передчасне і непродумане рішення. Мало хто собі уявляє чим це обернеться для HR-ів компаній. Вимога про письмове обґрунтування відмови при прийнятті на роботу загрожує перенавантаженням судової системи, посиленням бюрократичних процедур та додатковими, зовсім не вмотивованими витратами. За нашим переконанням – ми вкотре стикаємося із прикладом політичного популізму».

На переконання Виконавчого Віце-Президента Конфедерації роботодавців України сьогодні абсолютно відсутні передумови для реалізації норм цього законопроекту на практиці. Також роботодавці вважають відверто небезпечною норму забезпечення працевлаштування у випадках ліквідації підприємства.

Конфедерація роботодавців України закликає профільний комітет парламенту дати відповідну оцінку законопроекту та унеможливити його прийняття в такому вигляді.