Очікування студентів та роботодавців одне від одного – тема проведених у Києво-Могилянській академії дебатів

19 вер. 2008

16 вересня 2008 року у приміщенні Культурно-мистецького центру Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулись дебати «Роботодавці vs. Студенти»
 
Очікування студентів та роботодавців одне від одного часто не збігаються. У зв’язку з цим залучення молодих талановитих співробітників стає проблемою для компаній, а для студентів ускладнюється старт успішної кар’єри.
 
В дебатах взяла участь команда роботодавців - представників компаній САН ІнБев Україна, Джей Ті Інтернешнл (JTI),  OTP Bank. Незалежними експертами виступили представники Конфедерації роботодавців України, MTC, компанії «Ернст енд Янг».
Команда студентів складалась з представників одних з найбільших студентських організацій АЙСЕК в Україні, Європейського молодіжного парламенту – Україна та студентами Києво-Могилянської академії.
 
Модераторами дебатів стали: Микола Осейко, директор видавництва HRD та Марія Романенко, віце-президент Європейського молодіжного парламенту -Україна.
 
Перед початком дебатів було презентовано дослідження PRAVDAResearch«Очікування студентів від роботи vs Очікування роботодавців від студентів».
 
Отже, про що говорить дослідження? Загалом - роботодавці зацікавлені в талановитих співробітниках і готові давати за це достойну винагороду та перспективи росту, студенти ж, часто, неправильно оцінюють свої можливості у компанії або неправильно себе позиціонують. Молодим спеціалістам варто показувати роботодавцям вміння навчатися та бажання розвиватися, і досвід роботи - далеко не головне для роботодавця при прийомі на роботу. 
 
Основна порада роботодавцям від дослідників компанії PRAVDAResearch-пояснювати потенційним співробітникам, за яких умов вони будуть платити більше ніж складає базова ставка.
 
Більш детально із результатами дослідження можна дізнатись безпосередньо з презентації.
 
Результати дослідження викликали чималий резонанс в аудиторії та багато коментарів, які вилились у жваву дискусію та обговорення найцікавіших для студентства питань.
 
Основними питаннями, які хвилювали роботодавців є:
  • недостача гарних співробітників;
  • неспівпадіння амбіцій роботодавців та студентів;
  • погана орієнтація студентів на ринку;
  • завищені очікування студентів (і, власне, їх вимоги);
  • небажання студентів проходити увесь кар'єрний шлях;
  • ...
 У студентів основні проблеми полягають ось у чому:
  • компанії ігнорують аспект особистісного розвитку співробітника;
  • компанії виконують не всі зобов' язання/обіцянки
  • є специфіка працевлаштування у Києві та інших регіонах;
  • ...
Проведені дебати виявили низку проблем у нерозумінні студентами та роботодавцями інтересів один одного, та були досить корисними для обох сторін.
 
Завантажити результати дослідження «Очікування студентів від роботи vs Очікування роботодавців від студентів»