Відбулась зустріч членів Глобального Договору ООН з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини

16 жовт. 2008

15 жовтня 2008 року у приміщенні представництва ООН в Україні відбулася зустріч членів робочої групи з прав людини компаній та організації - членів Глобального Договору ООН з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Ніною Карпачовою.
 
Під час зустрічі Омбудсманом було коротко поінформовано присутніх про основні проблеми з правами людини в Україні. Зокрема, було обговорено останні події, пов`язані із захопленням українських моряків.
 
Окрему частину зустрічі було присвячено можливостям та бажанню бізнесу брати посильну участь у додержанні прав людини та реалізації проектів Омбудсмана.
Так, присутні на зустрічі члени Глобального Договору ООН в Україні поділилися досвідом благодійних акцій та дій, що провадяться на регулярній основі. В той час же Омбудсман закликала бізнес вживати всіх можливих заходів з метою недопущення порушень основних прав людини під час системної кризи, що її наразі переживає Україна разом зі світом.
 
Результатом зустрічі стало обговорення конкретних заходів, в яких поєднання зусиль Омбудсмана та бізнесу може бути корисним для суспільства.