Відбулась зустріч керівництва Конфедерації роботодавців України та Торгово-промислової палати Південного Альзасу

20 жовт. 2008

16 жовтня ц.р. відбулася зустріч Виконавчого Віце-президента Конфедерації роботодавців України Олексія Мірошниченка з Віце-президентом Торгово-промислової палати Південного Альзасу, Франція, Жан-Клодом Віссоном.
 
Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці Конфедерації роботодавців України та Торгово-промислової палати Південного Альзасу у сфері соціально-трудових відносин, професійно-технічного навчання та професійно-технічної орієнтації.
 
Для іноземного гостя головним завданням було зрозуміти як функціонує бізнес в Україні, з’ясувати культуру ведення бізнесу та проблеми щодо його функціонування в законодавстві; а також створити безпосередні зв’язки між українськими та французькими підприємцями.
 
Особлива увага приділялася питанням професійно-технічної орієнтації, яка в Південному Альзасі розвинута на високому рівні, та можливі шляхи співпраці у обміні досвідом.
 
Крім того, проведення майбутньої конференції з питань співробітництва між представниками малого та середнього бізнесу обох країн також не залишилося поза увагою співрозмовників. Приблизна дата її проведення – квітень-травень наступного року.
 
Наприкінці зустрічі Сторони висловили зацікавленість у майбутній співпраці та домовились про подальші контакти.