За підтримки Конфедерації роботодавців відбувся круглий стіл присвячений соціальному діалогу

30 жовт. 2008

За консультативної підтримки Конфедерації роботодавців України відбувся круглий стіл «Соціальний діалог як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України», який був організований Інститутом лідерства, інновацій та розвитку у рамках проекту програми малих грантів Посольства Королівства Нідерландів в Україні МАТРА КАП.
 
У заході взяли участь: учасники проекту, представники роботодавців, профспілок, приватні підприємці, представники громадськості, органів державної влади й місцевого самоврядування, експерти з питань соціального діалогу.
 
Світлана Шитікова та Ольга Петроє з (Інститут лідерства, інновацій та розвитку) презентували результати проекту та розпочали дискусію про особливості соціального діалогу й соціальної політики приватних підприємств і громадських організацій в Україні.
 
Під обговорення директор департаменту Конфедерації роботодавців Сергій Шуміхін зауважив, що при реалізації корпоративної соціальної політики не слід забувати, що соціальна відповідальність неможлива без плідного соціального діалогу, який є процесом визначення і зближення позицій, досягнення спільних домовленостей і ухвалення погоджених рішень сторонами соціального діалогу, які представляють інтереси працівників, роботодавців та органів влади.
 
Учасники дискусії поділились своїм досвідом з вирішення соціальних проблем та спорів, можливостей та програм реалізації корпоративної соціальної політики, ролі освітніх програм у цих питаннях.
 
Всі учасники круглого столу змогли отримати навчальний посібник «Соціальний діалог, як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України», та монографія Ольги Пєтроє «Соціальний діалог, як інструмент формування корпоративної соціальної політики», які були видані результатами проекту.