..

 

Реалізація ініціативи «Україна без примусової праці»

12 квіт. 2023

11 квітня 2023р. за ініціативи Конфедерації роботодавці України та за підтримки Міжнародної організації праці пройшов вебінар «Механізми та підходи, що сприяють дотриманню бізнесом Керівних принципів у сфері запобігання примусовій праці й торгівлі людьми та його взаємодії з інспекцією».

У роботі вебінару взяли участь Олексій Мірошниченко, Президент Конфедерації роботодавців України, Ігор Дегнера, Голова Державної служби України з питань праці, Жолт Дудаш, Менеджер Проєкту МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», Лаура Грін, представниця Глобальної мережі бізнесу з протидії примусової праці, представники бізнесу, профспілок, центральних органів виконавчої влади, управлінь праці та соціального захисту населення міських рад, міжрегіональних управлінь Державної служби з питань праці.

Відкриваючи засідання, Жолт Дудаш зазначив важливість продовження заходів із запобігання використанню примусової праці в Україні, зокрема, подальшу реалізацію ініціативи «Україна без примусової праці», започаткованої Конфедерацією роботодавців України минулого року.

Олексій Мірошниченко, зокрема, відмітив готовність бізнесу України дотримуватися національних й міжнародних стандартів у сфері праці, зокрема, підтримуючи ініціативу «Україна без примусової праці». Президент Конфедерації роботодавців зазначив, що український бізнес чудово розуміє, що недотримання міжнародних принципів запобігання використання примусової праці, враховуючи її різноманітність, шкодить бізнесу, у тому числі завдає репутаційних ризиків, що особливо важливо в контексті євроінтеграційних процесів України.

Ігор Дегнера, Голова Державної служби України з питань праці, наголосив на готовності до діалогу та сприяння бізнесу у виконанні своїх зобов’язань з боку Держпраці, при цьому особливо було наголошено на превентивних заходах, спрямованих на підвищення обізнаності бізнесу щодо необхідності дотримуватися трудового законодавства.

Лаура Грін, представниця Глобальної мережі бізнесу з протидії примусової праці поділилася кращими практиками лідерства бізнесу у питаннях протидії примусовій праці з різних країн та регіонів світу.
Теги: протидія використанню примусової праці , МОП , Олексій Мірошниченко , Президент Конфедерації роботодавців , Конфедерація роботодавців України