..

 

Україна має шанс стати дійсним членом Союзу підприємців країн басейнів Чорного і Каспійського морів

18 бер. 2008

11 березня 2008 року відбулось засідання Генеральної Асамблеї Союзу підприємців країн басейнів Чорного і Каспійського морів (UBCCE) у якій взяв участь представник Конфедерації роботодавців України.
 
UBCCE – неурядова організація, що охоплює країни, території яких безпосередньо відносяться до Чорного і Каспійського морів. Зараз до складу UBCCE входять 16 неурядових організацій бізнесу (як безпосередньо бізнес-ассоціацій, так і організацій роботодавців) з 12 країн. Зокрема, Албанії, Азербайджану, Боснії-Герцеговини, Болгарії, Грузії, Греції, Ірану, Казахстану, Республіки Македонія, Румунії, Сербії, Туреччини.
 
Основною метою UBCCE є об'єднання бізнес-ассоціацій країн-членів організації з метою досягнення синергії зусиль в захисті інтересів бізнесу і збільшенні інвестиційної привабливості регіону.
 
Україна, не дивлячись на безпосередню географічну приналежність до країн басейну Чорного моря, до сьогодні не представлена в цій організації. За результатами роботи Генеральної Асамблеї UBCCE було прийнято рішення щодо прийняття України в особі Конфедерації роботодавців України до членів UBCCE у випадку виявлення ініціативи Конфедерації.