Представника Конфедерації роботодавців обрано головою робочої групи з трудових відносин мережі Глобального договору ООН

28 бер. 2008

У приміщенні представництва ООН в Україні, 26 березня 2008 року, відбулася зустріч членів міжнародної ініціативи ООН "Глобальний договір" (UN Global Compact), об`єднаних складом робочої групи з трудових відносин.
 
У засіданні взяли участь представники Конфедерації роботодавців України, Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, Федерації профспілок України та Української асоціації якості.
 
Учасники засідання досягли домовленості щодо акцентування роботи групи на проблематиці місця і значення колективної угоди у сучасних соціально-трудових відносинах. Особливу увагу також буде приділено таким питанням, як застосування положень Конвенцій МОП № 87 та 98 у філіалах та відділеннях транснаціональних та міжнародних компаній в Україні, всебічному аналізу міжнародному стандарту відносин із персоналом SA 8000 тощо.
 

Головою групи, обрано Радника Конфедерації роботодавців України Родіона Колишко, а представника Федерації профспілок України, Голову департаменту з питань економічного захисту С. Кондрюка - заступником.