Започатковано проєкт «Розширення економічних можливостей жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні»

23 квіт. 2021

22 квітня 2021 р. відбулось офіційне відкриття спільного проєкту Міжнародної організації праці та Програми розвитку ООН «Розширення економічних можливостей жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні».

Проєкт спрямований на стале відновлення рівня життя населення, яке постраждало від наслідків пандемії COVID-19 в Україні, через розширення економічних можливостей для жінок шляхом вдосконалення відповідних інституційних механізмів та створення умов для реалізації таких можливостей. Проєкт реалізується у двох цільових регіонах – Рівненській та Сумській областях.

Відповідно до плану заходів, щонайменше 100 жінок у цільових областях пройдуть навчання з розвитку їх підприємницьких навичок та навичок з електронної комерції. Також передбачається підтримка не менш ніж 25 жінок-підприємниць у цільових областях, які розроблять найбільш перспективні бізнес-плани, отримають менторську підтримку для реалізації своїх бізнес-планів щодо створення нових або розвитку існуючих малих та мікро підприємств, включаючи перехід до більш стійких бізнес-моделей, що допоможуть пристосуватися в новому посткризовому бізнес-середовищі.

Конфедерація роботодавців України є одним з співвиконавців проєкту, реалізуючи заходи для підтримки бізнесу, який очолюють жінки, надаючи їм експерту та організаційну допомогу у впровадженні комплексу інструментів під загальною назвою «Започаткуй та Покращ Свій Бізнес» (Start and Improve Your Business (SIYB).
Теги: конфедерація роботодавців України