Завершився Регіональний семінар для представників організацій роботодавців про стратегії попередження торгівлі людьми та примусової праці

26 трав. 2008

22 травня завершився дводенний Регіональний семінар для представників організацій роботодавців про стратегії попередження торгівлі людьми та примусової праці. Семінар у якому взяли участь представники Конфедерації роботодавців України відбувся за організації Міжнародної організації праці та Міжнародного центру розвитку міграційної політики у місті Києві.
 
Після відкриття семінару Василь Костриця, Національний координатор МОП в Україні, поділився з присутніми досвідом щодо можливих політики та планів дій організацій роботодавців для протидії торгівлі людьми та використання примусової праці.
 
До уваги учасників семінару було запропоновано переглянути документальний фільм «Глобальний альянс проти примусової праці» та презентацію про українську мережу Глобального договору ООН. Серед інших питань були обговорені попередження торгівлі людьми за допомогою інформаційно-роз’яснювальної роботи та управління міграційними процесами, успішний досвід країн Центральної та Східної Європи, а також саморегулювання приватного сектора в сфері найму.
 
Цікаву доповідь зробила Роксана Продан, представник Конфедерації роботодавців Румунії, щодо реінтеграції та наданню допомоги трудовим мігрантам під час та після повернення на батьківщину.
 
Крім того, своїм досвідом боротьби з проблемою протидії торгівлі людьми та примусової праці поділилися представники Асоціації індустріального капіталу Болгарії, які розповіли про діючі болгарські інституції по вирішенню даної проблеми та надали свої рекомендації.
 
Після підбиття підсумків семінару всіх учасників чекав приємний сюрприз від організаторів – оглядова екскурсія по місту Києву.