Ресторатори провели дискусію з фахівцями Мінекономіки з приводу необхідності введення класності установ громадського харчування

22 лип. 2008

16 липня 2008 року в Міністерстві економіки України було проведено дискусію представників ресторанного бізнесу з фахівцями Міністерства економіки України на тему необхідності введення класності установ громадського харчування.
 
Під час дискусії учасники висловлювались про необхідність підвищення якості підготовки кадрів для галузі харчування, про невідповідність рівня кваліфікації випускників учбових закладів вимогам роботодавців, про неможливість визначення рівня кваліфікації за розрядом, який присвоює учбовий заклад випускнику.
 
Під час свого виступу представник Конфедерації роботодавців Кирило Ткаченко зазначив, що не можливо взагалі розмовляти про класність закладу харчування коли відсутній кваліфікований персонал. Одним із напрямків роботи по виправленню ситуації із якістю підготовки кадрів повинна стати розробка галузевого професійного стандарту безпосередньо роботодавцями за участю виконавчої влади. Він також запропонував зробити розгорнуту презентацію про професійний стандарт для зацікавлених осіб у зручний для них час, а також закликав до активної участі у розробці галузевого професійного стандарту.