Щоб запрацювала Національна рамка кваліфікацій, вона повинна бути прямо зв’язаною з системою оплати праці!

2 лют. 2017

 2 лютого представники Конфедерації роботодавців України разом з  Виконавчим Віце-президентом Олексієм Мірошниченко взяли участь у міжнародній конференції  «Узгодження освітніх стандартів та програм України з НРК» за підтримки Європейського фонду навчання, Британської Ради в Україні, Ради Європи, Інституту професійних кваліфікацій та інших заінтересованих організацій. Основною темою дискусії було формування сучасної системи освітніх стандартів та кваліфікації як основи конкурентоспроможності економіки України. Учасники обговорювали шляхи і інструменти реалізації Плану заходів щодо впровадження Національної рамки кваліфікацій (НРК) на 2016 – 2020 роки, затвердженого 14 грудня 2016 року  Урядом.

«Розроблення сучасних кваліфікацій є життєво необхідним, -  переконаний Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України О. Мірошниченко, -  Сьогоднішні кваліфікаційні характеристики, що використовуються на багатьох підприємствах країни переважно як джерело посадових інструкцій, вже є пережитком минулого. Їм на зміну має прийти професійний стандарт як комплексний документ, що визначає актуальні вимоги роботодавця до знань, вмінь та навичок працівника на робочому місці. Саме побудовані на таких професійних стандартах кваліфікації мають стати основою Національної рамки кваліфікацій».

У Міністерстві освіти і науки України впевнені, що необхідно чітко роз’ясняти поняття кваліфікацій, освітніх стандартів і програм, освіти, що базується на компетентному підході та результатах навчання, ознайомитись з вивченням відповідних кваліфікацій  і освітніх програм, обмінюватись досвідом. Реформи в системі загальної освіти формують основу для подальших реформ у секторах професійно-технічної та вищої освіти.

«Сьогодні Рамка (Національна рамка кваліфікації) є неактивним і непрацюючим елементом нормативного поля», - зазначає О. Мірошниченко, - вона не відома ані роботодавцю, ані студенту, ані викладачам.  Навіть, якщо вона відома, то ніхто сьогодні в Україні  практично не розуміє як її використовувати. Тільки разом з відповідною адаптацією трудового законодавства, системи оплати праці, Класифікатору професій, напрацьованої базою професійних і освітніх стандартів,  ми зможемо у середньостроковй перспективі осучаснити наші кваліфікації, зробити їх співставленими з європейськими та затребуваними на ринках праці. Я вважаю, що процес реформування освіти в Україні дуже зятягнувся, його треба прискорити».

Довідково: Національна рамка кваліфікацій затверджена 23.11.2011р. Постановою КМУ № 1341 та представляє собою структурований опис рівнів кваліфікацій, має співставлятися з Європейською рамкою кваліфікацій (European Qualification Framework)