Україна отримає 300 млн. гривень на розвиток підприємництва від німецького держбанку

3 квіт. 2017


Німеччина виділяє кредит для підтримки малого та середнього бізнесу в Україні.

Кредитна установа з відновлення (KfW, Німеччина) надасть Україні кредит у розмірі 300 млн. грн. Згідно з повідомленням Німецько-Українського фонду, кошти будуть спрямовані на підтримку фінансування в країні малого і середнього бізнесу.

На завтра, 4 квітня, в Києві заплановано підписання відповідної угоди між Національним банком України, Міністерством фінансів і KfW. Сторони планують оприлюднити деталі кредитної програми після підписання.

Німецько-Український фонд був створений в 1999 році. Його засновниками є Національний банк України, Міністерство фінансів України та KfW.

KfW є третім за розміром активів банком Німеччини. 80% установи належить Федеральному уряду Німеччини, 20% - федеральним землям країни.

У квітні 2015 року уряди України та Німеччини підписали меморандум про спільні наміри по непов'язаній фінансовим кредитом загальним обсягом 500 млн. євро. У тому ж році Україна отримала 200 млн. євро, які були спрямовані на підтримку Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Джерело https://delo.ua/ukraine/ukraina-poluchit-300-mln-evro-na-razvitie-predprinimatelstva-ot-329749/?supdated_new=1491291948