Кодекс про працю та поведінка вихователя – як знайти золоту середину?

18 квіт. 2017

Міністерство соціальної політики України піклуючись формуванням світогляду та ставленням молоді до загальнолюдських та державних цінностей та привертаючи особливу увагу до високоморальної поведінки та авторитету вихователя, ініціювало внесення змін до п.3. ч.1 ст. 41 Кодексу законів про працю, якими запропоновано розширити підстави розірвання трудового договору з працівником, який виконує виховні функції.

Так, 18 квітня у Міністерстві соціальної політики України під головуванням заступника міністра Іванкевича В.В. відбулась узгоджувальна нарада з метою врегулювання розбіжностей, що виникли в ході опрацювання та погодження цього проекту Закону України «Про внесення змін до статті 41 КЗпП» (щодо додаткових підстав розірвання трудового договору з працівником, який виконує виховні функції). Дискусія розгорнулась довкола зауважень та пропозицій, які висловили Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Міністерство освіти і науки України. Зокрема, суть зауважень цих міністерств зводилась до того, що чинним законодавством не передбачено визначення «антидержавних поглядів», а також не зрозумілим є вислів «несумісних із провадженням цієї роботи», який ускладнюється визначення грані, перетинаючи яку, можна стверджувати, що проступок, висловлювання є несумісним з виконанням виховної роботи.

За результатами обговорення учасники наради погодились з зауваженнями, та запропонували свою редакцію п. 3 ч. 1 ст. 41 КЗпП: «вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, пропагування та публічне висловлювання поглядів, що суперечать принципам загальнолюдської моралі».