Відбувся міжнародний семінар «Розвиток системи кваліфікацій в Україні»

24 лист. 2008

20 листопада 2008 року у Києві відбувся міжнародний семінар «Розвиток системи кваліфікацій в Україні», який був організований Конфедерацією роботодавців України в партнерстві з Європейським Фондом Навчання (ЄФО) та представництвом Європейської Комісії в Україні.

У семінарі взяв участь заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці Олег Шевчук, представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Ради національної безпеки і оборони України, Ради з вивчення продуктивних сил НАН України, Академії педагогічних наук України, Європейської Комісії, Європейського Фонду Навчання, Світового Банку, міжнародних проектів з реформування системи освіти, національні експерти ЄФО.

Під час проведення семінару учасникам був презентований проект Закону України «Про Національну систему кваліфікацій», який був розроблений фахівцями Конфедерації та національними експертами ЄФО в рамках реалізації проекту ЄФО з розвитку національних кваліфікаційних рамок. В ході обговорення проект Закону було схвалено, висловлена його своєчасність та доречність.

Зауваження учасників семінару обов’язково буде враховано при доопрацювання проекту Закону, який буде розіслано всім зацікавленим сторонам.