Відбулось чергове засідання Міжвідомчої комісії з питань подолання демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу при РНБО

11 груд. 2008

10 грудня 2008 року відбулось чергове засідання Міжвідомчої комісії з питань подолання демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу при Раді національної безпеки і оборони України.
 
На засіданні було розглянуто результати роботи Закарпатської та Чернігівської обласних державних адміністрацій з розвитку трудоресурсного потенціалу та попередження демографічної кризи відповідно до Указу Президента України від 19 вересня 2007 року № 895/2007, а також було затверджено план роботи Міжвідомчої комісії на 2009 рік.
 
Учасники особливу увагу приділили проблемі дефіциту якісних нормативних документів, особливо механізмів їх реалізації у профорієнтації населення та підготовки кадрів, а також необхідності поєднання процесів виховання та навчання у єдиний.
 
Конфедерація роботодавців України запропонувала власні пропозиції щодо вирішення поставлених проблем, які було направлено окремим листом.
 
Рішення Міжвідомчої комісії з питань подолання демографічної кризи та розвитку трудоресурсного потенціалу будуть доведені до відома центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій для використання в роботі, а також стануть основою для прийняття відповідних рішень Радою національної безпеки і оборони України.