..

 

Відбулось чергове засідання Спільного зібрання повноважних представників всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців

26 груд. 2008

24 грудня ц.р. відбулось чергове засідання Спільного зібрання повноважних представників всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців.
 
На засіданні були розглянуті наступні питання:
-   про визначення кількісного критерію репрезентативності всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців, представлених у Спільному зібранні, для участі у соціальному діалозі на національному рівні;
-   про ротацію в органах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонді загальнообов`язкового державного соціального страхування на випадок безробіття;
-   про визначення кандидатур делегата та радників для участі у складі тристоронньої делегації на VІІІ Європейські регіональні збори, організовані Регіональним офісом МОП для країн Європи та Центральної Азії.
 
За результатами засідання було прийнято рішення про надання всеукраїнськими об`єднаннями організацій роботодавців, представленими в Спільному зібранні ВООР інформації про види економічної діяльності, на які поширюється діяльність кожного з об`єднань та кількість зайнятого населення у розрізі кожного з видів економічної діяльності.
 
Було прийнято рішення про ротацію в правлінні Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
 
З метою адекватного представництва всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців в органах фондів загальнообов`язкового державного соціального страхування, Спільне зібрання уповноважило Вячеслава Биковця та Олексія Мірошниченка на ведення переговорів з Федерацією роботодавців щодо перерозподілу місць в органах фондів.
 
Також вирішено питання щодо кандидатур делегата та радників для участі у складі тристоронньої делегації на VІІІ Європейські регіональні збори, організовані Регіональним офісом МОП для країн Європи та Центральної Азії.