..

 

Проєкт зміни до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці потребує доопрацювання

13 жовт. 2022

За ініціативи Редакції журналу «Охорона праці» та навчальних центрів з охорони праці, в рамках громадського обговорення оприлюдненого Державною службою України з питань праці проєкту змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці 6 жовтня ц.р. відбувся ZOOM-вебінар на тему: «Про зміни до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

Під час вебінару більшість учасників визначились, що чинне Типове положення дійсно потребує змін та внесли пропозиції, які узагальнила обрана учасниками вебінару робоча група. Також учасники вебінару одностайно підтримали зауваження та пропозиції, які були надані Конфедерацією роботодавців України, Федерацією профспілок України, Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH), навчальними центрами в ході обговорення та під час процедури підготовки й узгодження проєкту Типового положення.

Участь у вебінарі взяла Галина Роголь, експерт Конфедерації роботодавців України з питань охорони праці та представники Міністерства економіки України, Державної служби з питань праці України, Федерації профспілок України, провідних навчальних центрів з охорони праці, підприємств та організацій, Європейського співтоварства з охорони праці (ESOSH).


Рекомендації та пропозиції за результатами громадського обговорення проєкта змін до Типового положення

Зауваження та пропозиції до оприлюдненого проєкта змін до Типового положення
Теги: Конфедерації роботодавців України , охорона праці