..

 

Відбулося установче засідання Експертної ради при Представнику Уповноваженого з соціальних та економічних прав

14 лист. 2022

11 листопада ц.р. відбулося установче засідання Експертної ради при Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з соціальних та економічних прав.

До складу Експертної Ради увійшов Президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

Під час засідання Експертної ради Представник Уповноваженого з соціальних та економічних прав Олена Колобродова ознайомила учасників з діяльністю Уповноваженого із захисту соціально-економічних прав громадян в умовах російської збройної агресії.

Під час засідання відбулося обрання Співголови Експертної Ради. Відповідно до Положення про Експертну раду при Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з соціальних та економічних прав Олена Колобродова, Представник Уповноваженого з соціальних та економічних прав є Співголовою Експертної ради. Іншого Співголову Експертна ради обирає зі свого складу на першому засіданні з числа усіх її членів. Учасники установчого засідання шляхом голосування обрали директора ГО «Трудові ініціативи» Георгія Сандула Співголовою Експертної ради.

Також учасники засідання обрали Секретаря Експертної ради та обговорили пропозиції щодо плану роботи Експертної ради з соціальних та економічних прав на 2023 рік.Теги: Олексій Мірошниченко , Президент Конфедерації роботодавців