..

 

Триває робота над законопроєктом щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю

10 бер. 2023

Верховною Радою України 23 лютого 2023 року за наслідками розгляду у першому читанні проєкту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю (реєстр. No 5344-д) прийнято рішення направити його до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів для підготовки на повторне перше читання.

У Комітеті створено робочу групу з підготовки на повторне перше читання проєкту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав осіб з інвалідністю на працю (реєстр. No 5344-д) під головуванням Голови підкомітету з питань соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю та регулювання діяльності їх підприємств і громадських об'єднань, народного депутата Гривка С.Д.

9 березня ц.р. відбулося установче засідання зазначеної робочої групи, участь у якому взяла експертка Конфедерації роботодавців України Олена Степаненко.

Конфедерацією роботодавців України напрацьовані відповідні пропозиції до законопроєкту, які будуть надані на розгляд робочої групи.

Сподіваємося, що ці пропозиції будуть враховані і доопрацьований законопроєкт буде відповідати Конвенції про права осіб з інвалідністю, Директивам ЄС у цій сфері та найкращим світовим практикам працевлаштування людей з інвалідністю.
Теги: експерт Конфедерації роботодавців України , Олена Степаненко , працевлаштування осіб з інвалідністю