..

 

Представники всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців ухвалили текст Угоди про Спільне зібрання

19 бер. 2008

В Києві, 13 березня 2008 року, відбулось засідання Спільного зібрання повноважних представників всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців. У засіданні взяли участь представники 14-ти з 16 зареєстрованих Мінюстом всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців.
 
Під час засідання був схвалений текст Угоди про Спільне зібрання повноважних представників всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців. Головою Спільного зібрання ВООР обрано Вячеслава Биковця, Першого віце-президента Всеукраїнської асоціації роботодавців.
 
Учасники зібрання домовились про перерозподіл місць між всеукраїнськими об`єднаннями організацій роботодавців для делегування представників до складу групи повноважних представників Сторони власників для ведення колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на новий термін. Також були розглянуті питання про подання додаткових кандидатур до Мінпраці відповідно до перерозподілених квот, а також про підходи до укладення Генеральної угоди.
 
Окремими темами, які були підняті під час засідання стало формування нового складу правління Пенсійного фонду України, представництво всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців в колегіях міністерств й відомств та врегулювання питання ротації в правлінні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.
 
Представники всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців також піднімали питання підтвердження критеріїв репрезентативності для участі в соціальному діалозі на національному рівні.