..

 

До складу Сторони роботодавців Національної тристоронньої соціально-економічної ради увійшли два об`єднання

21 бер. 2008

В Києві, 13 березня 2008 року, відбулось засідання Сторони всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців Національної тристоронньої соціально-економічної ради. У засіданні взяли участь представники об`єднань роботодавців які є членами Національної ради, в тому числі Конфедерації роботодавців України, а також керівники двох новостворених організацій.
 
Було вирішено включити до складу Національної тристоронньої соціально-економічної ради Українську Федерацію роботодавців охорони здоров’я та Всеукраїнську Федерацію туристичних агентств, готелів і санаторно-курортних організацій.
 
Також предметом обговорення на засіданні стали листи Федерації роботодавців України про делегування своїх представників відповідно до рішення Президії Ради до складу Національної тристоронньої соціально-економічної ради та про відсутність рішень колегіальних органів ФРУ щодо делегування своїх представників до складу Національної ради. 
 
У зв`язку з цим, задоволено звернення Федерації роботодавців України, відповідно до якого повідомлялось про не делегування своїх представників за виділеною квотою представництва у кількості 5 місць. Також, два місця, квоти ФРУ було перерозподілено між двома об`єднаннями, які стали членами Національної ради.
 

Окрім цього, учасники засідання обговорили питання проведення пленарного засідання Національної ради за участю Президента України, зокрема, попередньо схвалили зміни до регламенту Національної ради та проект Пріоритетних напрямів діяльності Національної ради на 2008 рік.