Відбувся регіональний круглий стіл з питань опрацювання проекту міжнародного стандарту серії ISO 26000 з соціальної відповідальності

23 квіт. 2008

15 - 19 квітня 2008 року у м. Белград (Сербія) відбувся регіональний круглий стіл з питань опрацювання проекту міжнародного стандарту серії ISO 26000 з соціальної відповідальності.
 
В роботі круглого столу взяли участь представники сербських компаній (Tigar, Carlsberg-Serbia), національного інституту з питань стандартизації, представники України, Узбекістану, Арменії, Хорватії, Латвії, голови міжнародних експертних робочих груп з розробки стандарту ISO 26000 (М. Нойрайтер. П. Мазо). Останні приймали участь у проведенні регіонального форуму з питань опрацювання проекту міжнародного стандарту серії ISO 26000, що проводився в Україні 7 - 8 квітня 2008 року.
 
Від України в роботі круглого столу приймав участь радник Конфедерації роботодавців з юридичних питань, експерт Національного "зеркального комітету" з питань опрацювання проекту зазначеного стандарту від промисловості Родіон Колишко.
 
Під час роботи круглого столу було обговорено процес опрацювання проекту міжнародного стандарту, висловлені очікування та побажання учасників щодо змісту, структури проекту стандарту. Частина роботи круглого столу проходила в режимі інтерактивного спілкування, що продемонструвало на практиці складність знаходження консенсусу в середині робочих груп, що складалися з представників зацікавлених осіб - стейкхолдерів.
 
Робота над проектом міжнародного стандарту серії ISO 26000 буде продовжена на міжнародній конференції експертів, що відбуватиметься у Сантьяго-де-Чилі (Чилі) наприкінці серпня цього року.