..

 

Держнаглядпраці вирішив налагодити активну та конструктивну співпрацю з профспілками та об’єднаннями роботодавців

24 квіт. 2008

21 квітня 2008 р. відбулося розширене засідання колегії Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю Міністерства праці та соціальної політики України за підсумками роботи Держнаглядпраці та його територіальних органів у 2007 році.
 
В засіданні взяли участь представники Міністерства праці та соціальної політики України, керівники територіальних державних інспекцій праці, представники Конфедерації роботодавців України, інших всеукраїнських організацій роботодавців та профспілкових об’єднань.
 
В рамках засідання був проведений аналіз додержання законодавства про працю за результатами здійснення державного і громадського контролю у 2007 році.
 
Учасники засідання також розглянули стан дотримання законодавства щодо своєчасної та не нижче визначеного державою мінімального розміру виплати заробітної плати та розглянули перспективи подальшої співпраці Держнаглядпраці та його територіальних органів з представницькими організаціями роботодавців та профспілок.
 
За результатами засідання колегією були затверджені Пріоритетні завдання Держнаглядпраці та його територіальних органів на 2008 рік. Представники Держнаглядпраці також вирішили налагодити активну та конструктивну співпрацю з профспілковими органами та об’єднаннями роботодавців щодо забезпечення першочерговості виплати заробітної плати, легалізації зайнятості та оплати праці, виведення їх із «тіньової» економіки.