Проблеми кадрового забезпечення Миколаївських підприємств та ефективність взаємодії з кадровими агентствами

30 лист. 2007

Минулого тижня в Регіональній торгово-промисловій палаті Миколаївської області відбувся круглий стіл на тему «Проблеми кадрового забезпечення Миколаївських підприємств та ефективність взаємодії з кадровими агентствами».

У круглому столі взяли участь президент Регіональної ТПП Миколаївської області Сергій Власенко, виконавчий директор Миколаївської обласної організації роботодавців «Металіндустрія – Миколаїв» Олександр Беззубенко, представники УСПП, Миколаївського обласного центру зайнятості, головного управління економіки облдержадміністрації, головного управління праці та соціального захисту населення.

За словами начальника відділу Миколаївського обласного центру зайнятості В’ячеслава Плюсніна спостерігається тенденція до підвищення рівня зайнятості регіону, однак центри зайнятості не можуть задовольнити попит промислових підприємств з таких спеціальностей, як газо і електрозварювальння, слюсарі, робітники будівельних спеціальностей та ін. «В той же час високим є надлишок робітників таких спеціальностей як продавці, офіціанти, бармени, юристи і бухгалтери. Сьогодні активно налагоджується взаємодія центрів зайнятості населення з організаціями роботодавців і в першу чергу з організацією «Металіндустрія – Миколаїв», - наголосив В`ячеслав Плюснін.

Виконавчий директор «Металіндустрія – Миколаїв» Олександр Беззубенко у своєму виступі зазначив, що сьогодні, на 9 підприємствах членах обласної організації роботодавців потреба в працівниках інженерно-технічних спеціальностей складає більш ніж 200 одиниць, при умові, що роботодавцями пропонується досить висока заробітна плата.

Всі учасники круглого були одностайні у тому, що необхідно удосконалення та реформування системи професійно-технічного навчання і наближення її до потреб виробництва, покращення профорієнтаційної роботи у навчальних закладах, посилення взаємодії організацій роботодавців з центрами зайнятості населення та кадровими агентствами, формування якісної політики держави в галузі кадрового забезпечення та набуття освіти.

Довідка

Всеукраїнське об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металообробної та машинобудівної галузей «Металіндустрія – Україна» засновано 26 квітня 2007 року та зареєстровано Міністерством юстиції України відповідно до Закону України «Про організації роботодавців».

До Об`єднання входять обласні організації роботодавців підприємств машинобудівної та металообробної галузей: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської областей, м.Києва, АР Крим.

Миколаївська обласна організація роботодавців підприємств металообробної та машинобудівної галузей України «Металіндустрія – Миколаїв» заснована 11 лютого 2006 року.

До складу Миколаївської обласної організації роботодавців «Металіндустрія – Миколаїв» входять: ВАТ «Українська гірничо-металургійна компанія – Миколаїв», ТОВ Судоремонтна Компанія «Миколаївська верф», ТОВ «Завод «Промстан», ТОВ «Юг – Станкосервіс», ТОВ «Бюро Верітас Україна», АТЗТ «Миколаївське спеціалізоване управління № 139», ВАТ «Миколаївгаз», ООО ПССК «Еверест», приєдналось АОЗТ МОП “Втормет».

Прес-служба
Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців
підприємств металообробної та машинобудівної галузей
«Металіндустрія – Україна»