Відбулось пленарне засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради за участю Президента України

25 квіт. 2008

21 квітня ц.р. відбулось пленарне засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради за участю Президента України, в якому взято участь представниками від Конфедерації роботодавців, які є членами Нацради. «Засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради за участю Президента України це дійсно знакова і історична подія в житті Національної ради. Адже за 15 років її існування жоден з глав держави не брав особистої участі в її засіданнях»– зазначив Співголова від сторони роботодавців п.Мірошниченко.
 
На засіданні Нацради було прийнято рішення про визнання повноважень членів Національної ради від сторони Кабінету Міністрів України, всеукраїнських об`єднань організацій роботодавців і всеукраїнських профспілок та їх об`єднань, затверджено Регламент Нацради у новій редакції з урахуванням запропонованих змін, пропозицій, висловлених під час обговорення.
 
Так, запропоновано на планарному засіданні затверджувати пріоритетні напрями діяльності на рік із наступним затвердженням плану заходів з реалізації пріоритетних напрямів Співголовами.
 
У зв`язку з не сформованістю тривалий час державної сторони в Нацраді, було запропоновано функціонування НТСЕР у двосторонньому форматі у разі не сформованості більше ніж 3 місяці однієї із сторін Нацради. Проте, зазначена пропозиція не знайшла підтримки більшості членів НТСЕР.