Відбулось засідання робочої групи з підготовки Рекомендацій Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці

24 квіт. 2008

23 квітня 2008 року відбулось засідання робочої групи з підготовки Рекомендацій Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці відповідно до результатів круглого столу на тему: «Про приведення обсягів та напрямів підготовки кадрів у відповідність до потреб економіки», який відбувся 21 квітня 2008 року.
 
В нараді взяли участь представники Міністерства праці та соціальної політики України, Конфедерації роботодавців України, яку представляв директор департаменту Кирило Ткаченко, Державної служби зайнятості, співробітники секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.
 
Під час наради було обговорено проект Рекомендацій круглого столу  на тему «Про приведення обсягів та напрямів підготовки кадрів у відповідність до потреб економіки», який в подальшому буде схвалений Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці.
 
Було підтримано пропозиції представника конфедерації роботодавців щодо включення до тексту проекту Рекомендацій прискорення прийняття концепції Національної системи кваліфікацій та зняття обмеження щодо віднесення до складу валових витрат сум, які були використані платником податку на підготовку кадрів відповідно до вимог ст. 5.4.2. ЗУ «Про оподаткування прибутку підприємств».
 
За результатами засідання буде доопрацьовано проект Рекомендацій, який буде винесений на розгляд Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці для остаточного схвалення.