..

 

Відбулась ротація у складі правління Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття

28 квіт. 2008

24 квітня 2008 року відбулось засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
 
На цьому засіданні відбулась ротація у складі правління Фонду в урядовій стороні та стороні роботодавців. У складі урядової сторони відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2008 року № 325-р із складу правління Фонду було виведено Власенко Н.С. та Іванову Н.І. та введено Григорович Н.В. та Іванкевича В.В., якого обрано заступником голови правління Фонду від урядової сторони. У складі сторони роботодавців відповідно до подання Всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців від 22 лютого 2008 року було виведено Яременка В.І. та введено Замороко Т.Л.
 
Основними питаннями, що розглядались на засіданні правління було Звіт щодо діяльності виконавчої дирекції та виконання бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у 2007 році та встановлення мінімального розміру допомоги по безробіттю у 2008 році.
 
За результатами обговорення було прийняте рішення затвердити Звіт виконавчої дирекції Фонду та підвищити мінімальний розмір допомоги по безробіттю з метою наближення його до розміру прожиткового мінімуму за рахунок економії коштів Фонду, яка виникла завдяки зменшенню чисельності безробітних.
 
Питання порядку денного засіданні правління Фонду було напередодні детально розглянуто під час спільного засідання постійних комісій Фонду та враховані зауваження сторін.