
3 бер. 2012
Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб – Зустріч у колі професіоналів, які сьогодні присутні тут, дуже важлива як для влади, так і для бізнесу. Досвід, яким ми обмінюємося, сприятиме вирішенню актуальних проблем підприємців.
Саме від бізнес-еліти залежить рівень життя черкащан та економічна безпека країни: Відтак, ми хотіли б почути вас, ваші пропозиції: що треба зробити владі, профспілкам, аби позитивні результати від започаткованих у цьому напрямку реформ відчули всі громадяни.
Мер Черкас Сергій Одарич – У нас до людей бізнесу застосовують “презумпцію винуватості. Людина хоче розпочати якийсь бізнес, а з неї вимагають купу дозволів і довідок. Ставлення таке, ніби бізнесмен уже чимсь провинився. Це неправильно. Пропоную замість “презумпції винуватості” застосовувати презумпцію порядності. Тобто апріорі ставитися до кожного бізнесмена, як до порядної людини. Непорядні залишилися в 90-х роках минулого століття. Тому пропоную у Програмі розвитку промисловості України, яку планує розробляти Федерація роботодавців України, першим пунктом включити зміну філософії стосунків влади з бізнесом.