..

 

Новини

2007 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2008 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2009 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2010 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2011 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2012 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2013 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2014 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2015 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2016 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2017 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2018 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2019 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2020 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2021 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2022 січень лютий березень квітень травень червень липень серпень вересень жовтень листопад грудень
2023 січень лютий березень квітень травень червень
Для зміцнення соціальних сусідських відносин

Для зміцнення соціальних сусідських відносин


28 лют. 2009

27 лютого відбулася зустріч Президента секції міжнародних відносин Економічної та соціальної ради Франції паном Жан-Клодом Пасті, членом групи Загальної конфедерації праці «Робітнича сила» Івом Вер’є, заступником адміністратора Дам’єном Ланелем з представниками роботодавців України: виконуючим обов’язки Президента Всеукраїнської асоціації роботодавців, головою Спільного зібрання повноважних представників всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців Вячеславом Биковцем, Виконавчим Віце-президентом Конфедерації роботодавців України Олексієм Мірошниченко та Виконавчим директором Федерації роботодавців транспорту Вячеславом Найденко

III Форум «Європа – Україна» у Києві

III Форум «Європа – Україна» у Києві


25 лют. 2009

25-27 лютого в Українському домі у Києві відбувся щорічний форум «Європа-Україна». Цього року він пройшов під гаслом «Україна – Європейський Союз: наступний крок до об’єднаної Європи»

Співробітництво між владою, політичними партіями та діловим співтовариством

Співробітництво між владою, політичними партіями та діловим співтовариством


24 лют. 2009

За ініціативи двох неурядових аналітичних центрів – Інституту власності і свободи та Українського незалежного центру політичних досліджень – проведено конференцію «Ефективні механізми співробітництва між владою, політичними партіями та діловим співтовариством»

Курорти України потребують розвитку

Курорти України потребують розвитку


23 лют. 2009

Про стан та шляхи розвитку курортів України йшла мова під час засідання «круглого столу», проведення якого ініціювали Державна служба туризму і курортів та оргкомітет Національного проекту «Курорти та санаторії України».

Створена Рада з питань професійної орієнтації населення

Створена Рада з питань професійної орієнтації населення


23 лют. 2009

Раду з питань професійної орієнтації населення створено на черговому засіданні Кабінету Міністрів України. Проект відповідної постанови розробило Міністерство праці та соціальної політики з метою посилення координації профорієнтаційної діяльності центральних органів виконавчої влади, а також підвищення ролі сторін соціального діалогу у її проведенні та управлінні нею.

Рівність жінок і чоловіків у світі праці

Рівність жінок і чоловіків у світі праці


23 лют. 2009

Під такою назвою з березня цього року реалізовуватиметься в Україні проект Міжнародною організацією праці (МОП) за фінансування Європейського Союзу.

Спільні партнерські зусилля на захисті інтересів вітчизняних підприємств

Спільні партнерські зусилля на захисті інтересів вітчизняних підприємств


18 лют. 2009

Конфедерація роботодавців України та Всеукраїнське громадське об`єднання «Українська аграрна конфедерація» підписали Угоду про співробітництво, відповідно до якої сторони консолідують зусилля для підвищення конкурентоздатності вітчизняних підприємств та вдосконалення соціально-трудових відносин.

Представники Конфедерації роботодавців взяли участь у зустрічі з Віце-президентом Європейської Комісії Гюнтером Ферхойгеном

Представники Конфедерації роботодавців взяли участь у зустрічі з Віце-президентом Європейської Комісії Гюнтером Ферхойгеном


17 лют. 2009

Під час офіційного візиту відбулась зустріч представників бізнесу з Віце-президентом Європейської Комісії, Комісаром з питань підприємництва та промисловості Гюнтером Ферхойгеном. Зустріч була присвячена питанням взаємовідносин України та ЄС та перспективам укладення угоди про Зону вільної торгівлі.

Відбулося чергове засідання Національного

Відбулося чергове засідання Національного "дзеркального" комітету з розробки проекту міжнародного стандарту ISO 26000 з соціальної відповідальності


13 лют. 2009

Важливість засідання, у якому взяв участь Радник Конфедерації роботодавців України, полягає у тому, що за його результатами, після опрацювання чергової версії проекту стандарту національними експертами, офіційному представнику України в ISO - Держспоживстандарту - була направлена пропозиція для схвалення тексту проекту стандарту ISO 26000.

Представник Конфедерації взяв участь у засіданні колегії Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва

Представник Конфедерації взяв участь у засіданні колегії Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва


12 лют. 2009

Під час колегії була зроблена Національна доповідь про стан та перспективи розвитку підприємництва в України. Члени колегії, серед яких і представник Конфедерації роботодавців, обговорили проблемні питання розвитку бізнесу, особливо малого та середнього, підвели підсумки минулого року та визначили пріоритетні напрямки роботи Комітету на 2009 рік.

Відбулась зустріч чільників Конфедерації роботодавців України та Європейсько-Української бізнес ради

Відбулась зустріч чільників Конфедерації роботодавців України та Європейсько-Української бізнес ради


11 лют. 2009

Під час зустрічі Виконавчий Віце-президент Конфедерації Олексій Мірошниченко та Директор Європейсько-Української бізнес ради (The EU Ukraine Business Council) Джеймс Вілсон обговорили варіанти співпраці, в тому числі можливості спільної участі у проведенні європейсько-українського форуму бізнес кіл наприкінці року. Учасники зустрічі також домовилися в подальшому розглянути співпрацю і в інших сферах.

 

Фахівцями Конфедерації підготовлена презентація стану соціального діалогу в умовах кризи


10 лют. 2009

Презентація була зроблена під час чергового навчального семінару проекту "Діалог на ринку праці - Україна", який був присвячений поєднанню зусиль соціальних партнерів направлених на подолання кризових явищ та в цілому взаємодії організацій роботодавців та профспілок задля досягнення соціального миру та злагоди.